A A A

KOLEKTORY PŁASKIE

 

 

OMNISOL  A  ANTYREFLEX – BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ

POŁĄCZONA Z MAKSYMALNĄ WYDAJNOŚCIĄ, DŁUGĄ ŻYWOTNOŚCIĄ I ELEGANCKIM WYGLĄDEM.

 

Potwierdzają to badania wykonane w instytucie SPF Rapperswil  Szwajcaria, Solar Keymark.

Przyznany przez Europejski Komitet Normalizacyjny CEN i CENELEC  za spełnienie najsurowszych wytycznych, znak jakości. Jesteśmy również laureatem nagrody „ IF DESIGN AWARD”.

WINKLER SOLAR - MADE IN AUSTRIA

 

 

Produkcja odbywa się w oparciu o najnowsze technologie na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie.

 

 

Sercem kolektora jest nowy całopowierzchniowy absorber pokryty wysokoselektywną powłoką absorbcyjną. Absorber połączony jest w procesie automatycznym z 14 rurową magistralą, przy użyciu technologii laserowego spawania. Również rury pionu i głowicy są całkowicie przyspawane do absorbera. Takie połączenie to unikalna technologia zastosowana w kolektorze OMNISOL  A  ANTYREFLEX. Stanowi to duży plus w obszarze transmisji i tym samym mocy.

W kolektorze zastosowano 4mm szybę antyodblaskową. Powłoka antyrefleksyjna maksymalizuje dostęp światła. Roczna produkcja energii może wzrosnąć nawet o 9%.

 

Rama kolektora składa się z anodowanych dwukomorowych profili aluminiowych, które zapewniają najwyższą trwałość, atrakcyjny wygląd i długą żywotność.

Izolacja o grubości 60mm oraz dodatkowo wzmocniona izolacja boków kolektora, zapewnia wysoką wydajność energetyczną , nawet w niskich temperaturach.

 

 

Kolektor OMNISOL A ANTYREFLEX przeznaczony jest do montażu na dachach skośnych i płaskich. Unikalne systemy mocowania zapewniają bezpieczne połączenie i łatwy montaż. Wszystkie elementy wykonane są z aluminium, stali nierdzewnej co zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.